Головна > ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ > політика гарантованості

Ми залишаємо за собою право оновлювати і переглядати цей повернення / повернення / Передрук Політик без попереднього повідомлення , щоб відобразити зміни в нашій політиці, послуги та / або у відповідь на побажання наших клієнтів. Коли ми робимо зміни в цю політику , ми будемо переглядати «останнє оновлення» у верхній частині цієї політики. Будь ласка , переконайтеся , що ви розглядаєте його часто , як будь-який час ви розміщуєте замовлення з оазисами тека / застосовуватиметься поточне повернення Повернення / Передрук політики.


Ми гарантуємо , що наші друковані вироби не будуть дефектними відповідно до галузевих стандартів. Ви можете зв'язатися з нашим відділом обслуговування клієнтів і технічний представник Оазиси буде радий допомогти Усувати будь-які загальні питання , ви можете мати з завданням друку.


Якщо ви вважаєте , що завдання на друк , несправний або іншим чином не задовольняла Вашим вимогам , будь ласка , дотримуйтесь наступних інструкцій:


Надішліть нам по електронній пошті, в протягом п'яти (5) робочих днів з моменту отримання замовлення. Якщо ви не зв'яжетеся з нами в протягом цього часу ми будемо вважати , що ваша робота була задовільною при отриманні і буде не зобов'язана забезпечити повернення або передруковувати.


Після того, як ви зв'язалися з нами, ми будемо мати п'ять (5) робочих днів , щоб визначити , є чи передрук чи повернення необхідно, або повідомити Вам , що необхідно більше інформації , щоб обробити запит. Якщо запитати додаткову інформацію , щоб перевірити запит і він не надається в протягом розумного часу, ми будемо не зобов'язані надавати передрук чи повернення.


Якщо ми визначимо , що продукт насправді пошкоджений або інакше не будуть виконані наші зобов'язання, ми будемо ініціювати відбиток завдання на друк з виробництвом пік. Якщо після передруку ми не в змозі вирішити цю проблему, ми будемо пропонувати питання про повернення первісної вартості замовлення. Ми залишаємо за собою право запросити зразки будь-якого імовірно дефектного товару до будь-якого з вищезазначених резолюцій будучи погодився.


Представник обслуговування клієнтів, як правило , з Вами в протягом 24-48 годин нас робить визначення , що передрук чи повернення підходить для того , щоб підтвердити , затверджене рішення. Якщо ви не зробите контакт з нашим представником в протягом п'яти (5) робочих днів з моментом їх першої спроби зв'язатися з вами до затверджених рішеннями ми будемо вважати , що це питання було вирішене інакше і не передрук чи повернення не буде.


Після того , як схвалив рішення узгоджене то, якщо ми не домовилися про інше, ви повинні повернути весь первісний замовлення на друк нам, за адресою , вказаною нашим представником по обслуговуванню клієнтів, в протягом 15 календарних днів після дати затверджується рішенням. Якщо ви не повернете його в протягом цього часу ви погоджуєтеся , що початкове замовлення буде знята з Вашої кредитної картки на файл з оазисами теч. Повернуті мітки будуть випускатися на індивідуальній основі , і ви можете нести відповідальність за покриття витрат на повернення.


Відбиток або повернення буде можливий тільки після того, як затверджене рішення було дозволено , і, якщо ми не домовилися про інше, при умови , що весь первісний замовлення друку був повернутий і отриманий нами. Відбиток почне виробництво піку в протягом одного (1) робочого дня нашого підтвердженого отримання продукту або такого більш ранній час , як ми можемо погодитися з. При необхідності, повернення буде видано в протягом 10 робочих днів з моменту отримання нашого початкового замовлення продукту.


Вищенаведеного несе повну відповідальність щодо несправного порядку. У максимальному ступені , дозволеної законом, не несе відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, спеціальні, непрямі або штрафні збитки, включаючи, але не обмежуючись, збитки за втрату прибутку, репутації, використання, даних або інших нематеріальних втрат (навіть якщо є інформовано про можливість таких збитків), в результаті чого з замовлення. Нижче наведені деякі рекомендації і приклади питань , які не є підставою для повернення або повернення або передруку продукту:


Наказ , який відмовився під час доставки або недоставлених замовлень. (Ми переадресування продукту за рахунок клієнта, якщо потрібні).

 

Продукт втрачений, затримується або повертаються з - за помилки , допущеної замовником в поданні правильну адресу доставки. (Для продукту , який пізніше знайдений або що повертається до нас , ми будемо переадресуванням пакета з виправленим адресою і стягувати додаткову плату доставки для пересилки).Продукт , який затримується в виробництві та / або транспортуванні в результаті замовника надання недостовірної інформації.


Продукт , який бере на себе більш високу вартість доставки в результаті замовнику надання недостовірної інформації.


Продукт , який затримується в виробництві та / або транспортуванні в результаті перевезення затримки компанії, стихійні лиха, погодні умови, випадки навколишнього середовища або небезпечних вантажів, небезпеками повітря, громадських ворогів, органи державної влади діяти з реальної чи здавалося влади, дії або бездіяльність посадових осіб митних органів, влади закону, карантин, масові заворушення, страйки, припинення роботи або уповільнень або інших трудових спорів або порушень, громадських заворушень або небезпек , інцидентних стану війни, місцевих або національних збоїв в наземних або повітряних перевезень мереж або систем в зв'язку з подіями за межами нашого контролю, порушення або відмови систем зв'язку та інформації, порушення роботи або виходу з ладу комунікацій, міжнародних митних питань, а також будь-яких інших обставин , які знаходяться поза нашим прямого контролю.


Продукт , який зазнав зміна кольору під час перетворення в формат CMYK, наприклад, в результаті того , що був представлений замовником в RGB або PMS Pantone квітів.

Помилки, що містяться в завантаженому файлі клієнт, наприклад, помилка, графік, кровоточить, граматика, пошкоджені шрифти, розділові знаки, неправильні порізи, неправильні або відсутні складки, померлі лінії, мітки обріза, прозорість, покривне, і закінчив розмір продукту. не чинить ніяких змін на файли клієнта.

 

Продукт , який відчуває друк або зображення , які є нечіткими, дивацтвами або іншим чином спотворений в результаті замовника надання художніх робіт , що не мінімум 300 DPI в співвідношенні 1: 1 (або 100%) і / або в режимі CMYK.


Продукти , які точно не відповідати кольору або щільності чорнила. не колір матч або матч клієнта щільності вказано чорнила.

 

Неможливість надрукувати або написати на виробі, якщо опис товару не вказано інше. Типовий УФ покриттям продукт не може бути надрукована або написана на. Шовк Ламіновані Матовий готової продукції можуть або не можуть приймати друк або писати. Ми рекомендуємо Вам замовити зразок від нас і протестувати його з допомогою принтера / чорнила ви будете використовувати перед установкою остаточного замовлення. не несе відповідальності за нездатність надрукувати або написати на продукт, якщо продукт спеціально не вказано , що він підходить для цієї мети.

 


Замовлення , які дублюються в результаті помилки клієнта.


Замовлення , які були скасовані після того , як замовлення надійшло у виробництво (або будь-який процес , після цього).

 

Замовлення , які містять матеріали , датованих , які прибувають після відповідної дати або з недостатнім кількістю часу , щоб використовувати матеріал , як передбачалося. Він несе відповідальність за клієнта , щоб забезпечити достатній час при розміщенні замовлення на час чутливих матеріалів.

 

Порушення клієнта будь-якого з умов , що регулюють використання «и веб - сайт і / або замовлення продукції.


Віруси, черв'яки, трояни і інші види шкідливого або шкідливого код, які не виявлені або видалені з допомогою «S / шкідливих процедур виявлення коду стандартного вірусу.


Втрата, псування або пошкодження вашої особистої інформації, зміст клієнта, історія замовлень або пов'язані з ними інформація , яка зберігається.


Наша відмова повідомляти вам про будь-яких затримки, втрати або пошкодження в зв'язку з вашою друкованої продукції або відвантаження або яку - або неточність у такому повідомленні.

 

Випуск порядку вантажовідправником без отримання підпису.

 

З питань , що стосуються нашої Передруки / повернення зверніться в службу підтримки клієнтів політики.


Будь ласка , зверніть увагу , що надання консультацій, допомоги або керівництва або на даному веб - сайті або через наших представників по обслуговуванню клієнтів не означає визнання відповідальності або відповідальності за будь-які проблеми , які можуть виникнути у зв'язку з будь-яким завданням друку або послуг.